Анонси

Економісти, відомі бізнесмени, інвестори та візіонери зберуться у 18–19 жовтня на одній з головних бізнес-подій України.
В рамках Київського Міжнародного Економічного Форуму, буде проведено закритий круглий стіл.
Київський міжнародний економічний форум — провідна міжнародна платформа, де обговорюють перспективи розвитку української економіки.
14
Жовтня
2018
Триденний економічний бізнес-форум країн що розвиваються, пройде 14, 15, 16 жовтня, в конгрессно-виставковому центрі "Парковий".
12
Жовтня
2018
Захід компанії Siemens, присвячений обговорюванню головних світових тенденцій в промисловому та енергетичному секторах.
11
Жовтня
2018
HackIT - це щорічна конференція з кібербезпеки, яка збирає найкращих технічних дослідників щоб разом досліджувати передові технології.
10
Жовтня
2018
HackIT - це щорічна конференція з кібербезпеки, яка збирає найкращих технічних дослідників та провідних гравців у галузі кібербезпеки.
Платформа пошуку нових ідей і рішень для мирного завершення військових конфліктів і подолання соціально-гуманітарної кризи.
04
Жовтня
2018
З 4 по 7 жовтня у конгресно-виставковому центрі "Парковий", відбудеться Junior Fashion Week.
03
Жовтня
2018
MAC Kiev Affiliate Conference продовжує глобальну серію мережевих маркетингових заходів.
30
Вересня
2018
Учасників фестивалю чекають лекції, дегустації, майстер-класи та цікаві кейси від відомих експертів, які приберуть кордони між відомим і невідомим.
29
Вересня
2018
Індустрія барної справи, як будь-який інший ринок, рухається вперед – змінюється культура, технології, бізнес-моделі, маркетингові стратегії. На BAROMETER 2018 ви дізнаєтеся, як змінюються межі норми у барній індустрії та які рамки вже переступили лідери ринку.