Анонси

Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі «Інтер'єр року» 2017!

У вас є нагода продемонструвати свої проекти, отримати оцінку авторитетного європейського журі, а також виграти омріяне Гран-прі конкурсу. Церемонія нагородження відбудеться 9 грудня 2017 року в одному з найкращих виставкових майданчиків міста Києва – КВЦ «Парковий». Крім експозиції робіт учасників, у програмі вечора: майстер-класи від членів журі конкурсу, а також презентації від світових виробників предметів інтер'єру. Конкурс «Інтер'єр року» спрямований на популяризацію українського дизайну, пошук нових імен в області архітектури та визначення актуальних тенденцій на ринку.

www.interiorgoda.com.ua

Національна ресторанна премія СІЛЬ® – щорічна зустріч і церемонія нагородження кращих ресторанів України.

Премію було засновано в 2013 році Клубом готельєрів і рестораторів HOTELIERO® і на сьогоднішній день це головна подія року для професійної ресторанної спільноти України.

Ресторанна премія СІЛЬ® вручається ресторанам, що самостійно подались у номінації на участь в Премії, були названі кращими Експертами і пройшли оцінку професійного Журі Премії.

Нагорода переможців – мідна сковорідка СІЛЬ® – служить знаком якості ресторанів України.

www.saltawards.com

01
Грудня
2017
Creative Chefs Summit - наймасштабніша щорічна гастрономічна подія в Україні для кухарів і рестораторів.

Унікальний формат гастрономічної події:

- 12 світових шефів на одній сцені з українськими кулінарними експертами;
- 800 фахівців гастро індустрії;
- сучасні технології та рішення для шефів;
- головний зал місткістю 800 чоловік;
- 20-метровий LED екран;
- синхронний переклад;
- практичні кейси, майстер-класи, доповіді;
- зона виставки професійного обладнання, інвентарю та продуктів для шефа;
- фермерська виставка від локальних виробників.

Придбати квитки можна на сайті www.chefs-summit.com
FRANCHITHINK — це майданчик, де перетинаються інтереси інвесторів і франчайзерів, місце для спілкування міжнародних учасників ресторанного франчайзингу, простір для нових бізнес-ідей та створення своєї власної франчайзингової мережі ресторанів.
 • 1500 учасників ресторанного ринку
 • 2000 м2 площа форуму
 • 800 чоловік головна сцена
 • 200 чоловік освітня зона
 • 100 осіб зал для презентації франшиз
 • 30 і більше франшиз в EXPO зоні
 • зона переговорів

Чому варто відвідати?

 • 30 і більше брендів ресторанного франчайзингу
 • 6 доповідей міжнародних спікерів з реальними кейсами і історіями успіху
 • 14 годин освітньої сесії
 • Концентрація фахівців ринку ресторанного франчайзингу
 • Виставка франшиз
 • Зал презентації франшиз
 • Практичні доповіді: управління, маркетинг, фінанси, сервіс, персонал і юридичні питання
 • Представники постачальників обладнання, продуктів харчування і напоїв, IT технологій і сервісів для ресторанних мереж
 • Сервіс призначення зустрічей
 • Тренди, нові знання і технології
 www.franchithink.com
25
Листопада
2017
25 листопада в Києві пройде фестиваль односолодових віскі — WHISKY DRAM. Без зайвої скромності можна сказати, що це одна з найбільш значущих подій в області віскі, і вже точно — найбільш вражаюча за складом учасників і представлених напоїв.

Цього року Whisky Dram пройде вже в 3-й раз, а значить, ми побачимо ще більше людей з шотландським акцентом і отримаємо доступ до дегустації 350 кращих віскі світу.

Основна зона фестивалю – дегустаційний зал. Тут на 1 день оселяться разом 70 брендів односолодових з Шотландії та Азії, бурбонів і ірландських віскі. Для рідкісних і ексклюзивних напоїв виділена спеціальна кімната – Selective Whisky. Тут зібрані закриті дістіллер, рідкісні релізи та останні пляшки видатних односолодових – все, за чим полюють колекціонери з усього світу.

У цьому році фестиваль пройде вже на двох поверхах КВЦ Парковий. Розширення площі вимагала окрема зона food-pairing з майстер-класами по поєднанню віскі і більша кількість заявлених лекцій від амбассадорів. З інших нововведень на особливу увагу заслуговує бар. Тут 9 кращих барменів України на 1 день стануть великою родиною. Їх завдання – зблизиться і запропонувати своє бачення сучасних коктейлів на основі односолодових віскі.

www.whiskydram.goodwine.ua
21
Листопада
2017
21 листопада в Києві відбудеться Головна конференція для малого та середнього бізнесу в Україні Grow UA.
Чому ви маєте бути на ній?
Тому що 90% українських підприємців спочатку відкривають свій та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Багато українських підприємств не можуть пережити кризу росту через брак знань, грошей чи досвіду. Помилки повторюються з року в рік, від одного підприємця до іншого.
Всі питання конференції та кейси для натхнення взяті з реального попиту на ці теми від підприємців. Проект "У пошуках Made in Ukraine" захищає інтереси підприємців, знає їх нагальні потреби і розуміє, чим допомогти.

www.madeinukraine.ticketforevent.com
15
Листопада
2017
Level Up Ukraine 2017 — майданчик для спілкування між державою, підприємцями та інвесторами.

Бізнес. Період змін і нестабільності породжує додаткове навантаження на бізнес — необхідність стежити за змінами в законодавстві, у владі, в смаках споживачів і розвитком технологій. Для того, щоб залишатися конкурентоспроможними, бізнесу необхідно шукати джерела достовірної інформації, безпечний майданчик для діалогу з усіма учасниками ринку.

Інвестори. Першочергова задача для інвестора — оцінка ризиків вкладень, пошук відповідних активів і їх аудит. Доступ до української та міжнародної експертизи в питаннях капіталовкладення дає можливість знайти ефективні рішення як для інвестора, так і для стартапу.

Стартапи. Стартап на стадії fundraising в пошуках інвестора потребує екосистемі і місці, де технології зустрічаються з експертизою, фінансовими ресурсами і регулятором, зацікавленій в їх розвитку і зростання.

www.levelupukraine.org
04
Листопада
2017
Every JavaDay attendee is unique, but they all have one thing in common: the passion for knowledge and desire to learn new things. Here's the list of topics you will listen to:

Core JVM platform and Java SE (Java 8)
JVM languages and new programming paradigms
Web development and Java Enterprise technologies
Software engineering practices
Architecture & Cloud
BigData & NoSQL
Workshops and hands-on labs
We will let you know when the agenda for these sessions will be filled. Traditionally, we welcomed workshops (charged additionally) on the next to conference day and announced schedule a month before the date or so.

Networking & entertainment

Enter the awesome world of JavaDay. Relax, eat, drink, refuel and network.

Grab snacks

Have lunch

Enjoy after-party

www.javaday.org.ua
02
Листопада
2017
2-го листопада 2017 року приєднатись до найважливішої події у галузі Цифрової трансформації в бізнесі, яку організовує компанія Microsoft в Україні. Цього дня ми зберемо понад 300 керівників та топ-менеджерів бізнесу, з метою об’єднати їх з технічними експертами та партнерами, які продемонструють успішні IT-рішення в таких галузях як виробництво, роздрібна торгівля, фінанси, державні організації та установи.

Декілька фактів про конференцію, які допоможуть вам зробити вибір: 
30+ партнерів Microsoft та незалежних розробників програмного забезпечення
4 індустрійні треки
300+ лідерів ринку

Реєстрація на сайті goo.gl/fgP3Yk
Конференція Connecting Women — це мотивуючі, емоційні і неймовірно корисні майстер-класи, кейси і тренінги від самих надихаючих жінок.

Тебе чекають 5 тематичних потоків, об'єднаних в 3 блоки, більше 25 спікерів та 3 панельні дискусії!

Ми зарядимо тебе упевненістю в своїх силах, поділимося важливими інсайтами і допоможемо знайти баланс між усіма сферами твоєму житті.

Наші спікери — це твої улюблені зірки, відомі психологи і коучі, засновниці успішних жіночих бізнесів, СЕО великих компаній, експерти з онлайн-маркетингу, soft skills, іміджу, стилю і брендингу.

www.connecting-women.com.ua

Професійний B2B захід.  Два дні інтенсивного занурення в світ новітніх матеріалів та провідних технологій.

Абсолютно новий формат для України, який зібрав найкращі принципи організації івентів у Європі. Нічого зайвого, тільки необхідне. Нові засоби комунікації, побудовані за приципом соціальних мереж, спеціально розроблені стенди, які концентрують увагу відвідувачів виключно на представленому продукті, матеріалі або послузі.

www.archipractica.com

24
Жовтня
2017
Casual Connect is the educational component of the Casual Games Association, the international trade association for casual games professionals. Casual Connect includes a regular magazine and yearly conference series in Eastern Europe, USA, Western Europe and Asia.

www.kyiv.casualconnect.org