Загальна інформація

ПАРКОВИЙ | Конгресно-виставковий центр – це сучасний та унікальний комплекс, що поєднує в собі інновації, стиль та репутацію одного з кращих івент-майданчиків столиці для різних видів заходів: виставки, конференції, конгреси, круглі столи, форуми, презентації, семінари, концерти та приватні заходи.

Парковий розташований у діловому центрі міста і водночас у прекрасній парковій зоні та має 2 великі виставкові зали (на 2000 і 1300 кв.м.), 26 конференц-кімнат (на 40, 50, 70, 95 кв.м. кожна), спільний робочий смарт-простір з лаунж-зоною, конгресно-концертний зал, літню терасу з прекрасним видом, великий майданчик на криші для проведення заходів під відкритим небом, та окремий холл з терасою та панорамними вікнами.

Всі конференц-зони обладнані професійним сучасним мультимедійним обладнанням і рухомими перегородками, що дозволяє трансформувати будь-який простір у необхідні розміри. Всі майданчики оздоблені декором, меблями та обладнанням преміальних брендів: конференц-меблі від Giorgetti і Poliform, сантехніка Villeroy and Boch, управління кліматом Siemens, wi-fi мережа побудована на обладнанні Cisco.

З моменту відкриття в 2013 році, Парковий обирають для своїх заходів великі міжнародні та національні компанії, тут проводяться одні з наймасштабніших та знакових події в Україні, у тому числі для делегатів ООН, благодійні заходи, організовані ЮНІСЕФ, а у 2017 році конференц-центр став офіційним місцем проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017».

рассадка.png

За період роботи, конгресно-виставковий центр «Парковий» для проведення своїх конференцій обрали такі компанії, як Hewlett Packard, Samsung, Syngenta, Basf, Huawei.

У «Парковий» відбулися fashion покази у рамках Ukrainian Fashion Week та Mercedes Fashion Days. Свої нові моделі авто презентували Lexus, BMW , Range Rover, Porsche, Volvo та Audi. На відкритому концертному майданчику Viewpoint провели концерти Steve Aoki, Moderat, Іван Дорн, група "Антитіла", MONATIK, Artik&Asti, Макс Барських.

Завантажити презентацію