Анонси

Мебельщик Party 2022
11
лютого
2022

11 лютого відбудеться зимова вечірка УАМ “Меблевик Party” та церемонія нагородження переможців конкурсу “МЕБЛЕВИК РОКУ”


CHRISTMAS JAZZ: FRANK SINATRA
30
грудня
2021

Svitlo Concert та КВЦ «Парковий» за підтримки ТМ АРАРАТ представляють найтепліший різдвяний концерт напередодні Нового Року!

Новогодний концерт «Рождественская классика»

Svitlo Concert та КВЦ "Парковий" представляють концерт святкової класичної музыки, яка звучить напередодні Різдва у всіх соборах та філармонічних залах Європи.

Украино-Хорватский бизнес-форум

ТПП України спільно з Хорватською палатою економіки, та за сприяння Посольства Хорватії в Україні, організовують Українсько-Хорватський бізнес-форум, який відбудеться в рамках двосторонньої міжурядової комісії та візиту Прем’єр-міністра Республіки Хорватія, пана Андрея Пленковича, в Україну.

UAFIN.TECH 2021
08
грудня
2021

На питання чого очікувати інвесторам, банкірам та іншим представникам фінансового сектора в епоху технологічних змін нададуть відповіді провідні світові та українські експерти ринку на найбільшої фінтех-конференції - UAFIN.TECH 2021 вже 8 грудня.

Всеукраинский ежегодный архитектурный конкурс «Интерьер Года 2021»

Вже 3 грудня відбудеться Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр Року 2021». Його мета – визначити найкращі роботи дизайнерів та архітекторів України, а також представити ринку кращих фахівців.

IX церемония награждения Национальной ресторанной премии СОЛЬ

Назви найкращих закладів країни будуть відомі вже 28 листопада 2021 року у рамках IX урочистої церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ. Цьогоріч за перемогу у 17 номінаціях Премії боротимуться 145 закладів із 22 міст України. 

Creative Chefs Summit 2021: TRANSFORMATION

Creative Chefs Summit 2021: TRANSFORMATION — це дослідження теми переосмислення, пошук нових комбінацій та гнучких концепцій разом з 5 видатними міжнародними шефами та 5 найсильнішими шефами України!

MINTRANS Forum 2021
17
листопада
2021

17 листопада у КВЦ «Парковий» відбудеться головна подія галузі інфраструктури і транспорту – MINTRANS Forum 2021. В межах заходу працюватимуть експозони інфраструктурних рішень, професійного обладнання, а також спеціалізованого транспорту та техніки.

Forbes Tech
10
листопада
2021

Конференція Forbes Tech об’єднає понад 25 спікерів: засновників і топменеджерів найбільших бізнесів в Україні та світі. Це погляд на технології з максимальним охопленням: від майбутньої освіти до безпілотних машин, від питань ґендерного паритету до управлінських практик техногігантів.

Архитектурная Практика IV Международная выставка

Архітектурна Практика - професійний B2B захід, спрямований на ознайомлення найбільш вимогливих представників будівельного ринку з новими тенденціями та інноваціями.

BlockchainUA
03
листопада
2021

BlockchainUA представляє десяту міжнародну конференцію, яка збере найсильніші блокчейн ком'юніті в Україні та Європі!