Анонси

Джаз и коктейли в Парковом на День Святого Валентина

У КВЦ Парковий організують чарівний вечір з танцями, музикантами з Франції та України. До нас приїдуть представники французької нової хвилі «Lucien & The Kimono Orchestra» з Парижа.

Чемпионат мира по профессиональному боксу WBA

Артем Далакян 8 лютого 2020 року проведе захист свого чемпіонського титулу в Києві. Поєдинок традиційно відбудеться в КВЦ "Парковий". На Вас чекають 11 поєдинків вітчизняних і зарубіжних боксерів, несподівані сюрпризи і дивовижні враження.

День искусства Да Винчи: Другой ракурс

Комплекс виставок, активностей, виступів та експозицій, які поєднують у собі класичне мистецтво та сучасне його бачення 1 лютого у стінах КВЦ “Парковий”.

Новый год 2020 Квартал-Концерт у КВЦ "Парковий"

Українська Бейонсе Оля Полякова, головне шоу країни «Квартал 95», прекрасна музика, секретні зірки, доросла і дитяча святкові програми, частування та напої, гідні Каннського фестивалю, атмосфера казки посеред столиці - бронюйте свій ГОЛОВНИЙ ВЕЧІР найвищого рівня прямо зараз! Квитки вже у продажу!

Благотворительное мероприятие "Сказочная страна"

Благодійний захід для 600 дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей "Казкова Країна". 14 інтерактивних тематичних зон для ігор, майстер-класів та конкурсів.

Ежегодный Благотворительный Вечер и Тихий Аукцион Украинского Католического Университета в КВЦ Парковый

Щорічний Благодійний Вечір та Тихий Аукціон на підтримку навчальних програм, студентських стипендій та розвитку нового академічного містечка Українського Католицького Університету відбудеться 14 грудня в Києві. 

Второй Всеукраинский Фестиваль Слаймеров в Киеве

Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів в Києві! Чекаємо вас 2019-12-14 об 11:00 на майданчику КВЦ Парковий, Київ. На фестивалі буде встановлено рекорд України з виготовлення найбільшого слайму в Україні. А також, будуть Майстер-класи з виготовлення слаймів, битви слаймерів, розіграші та цікаві конкурси.

3-х дневный «Воркшоп Рокфеллера» от GoldCoach

Отримайте персональний план, як повністю вивести себе з операційки, переставши «гасити пожежі» і працювати «на знос» по 10-12 годин - БЕЗ загрози для прибутку бізнесу.

Итоговый Kyiv Global Summit 2019 "POWER, TOGETHER" Перспективи миру в Україні, долучення жінок до закликів ООН, презентація благодійного проекту «Від жінки до жінки» та щорічна акція «Подарунок під ялинку дитині «сірої» зони».
Церемония награждении победителей конкурса  «Интерьер года - 2019"

Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр Року» 2019 і церемонія нагородження переможців на кращому майданчику Києва, в КВЦ «Парковий». Прес-конференція з членами журі, майстер-класи, концерт і церемонія нагородження.

Retail Development Business Summit VII Retail & Development Business Summit 2019 відбудеться 5 грудня з 09:30 до 21:00 в Києві в КВЦ Парковий. Організатор RDBSummit – Асоціація рітейлерів України. 20+ ТОП-СПІКЕРІВ, 400+ ГОСТЕЙ САМІТУ
Всеукраинский форум "Stop Violence - Стоп насилию!"

У Києві 5 грудня розпочнеться всеукраїнський форум "Stop Violence – СТОП насильству!". Захід відбудеться у межах світової акції "16 днів із протидії насиллю" і пройде у КВЦ Парковий.