Анонси

Второй Экспо-Конгресс "Бизнес для Умных Городов"

Бізнес для Розумних Міст – це глобальний захід, який щорічно проводиться в Києві та збирає лідерів регіону та міжнародних експертів для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Level UP Ukraine 2020 Принципы. Создание большего

Унікальна платформа для створення екосистеми, в якій бізнес, влада і суспільство домовляються про партнерство, діляться можливостями та взаємодіють для посилення кожного.

Джаз и коктейли в Парковом на День Святого Валентина

У КВЦ Парковий організують чарівний вечір з танцями, музикантами з Франції та України. До нас приїдуть представники французької нової хвилі «Lucien & The Kimono Orchestra» з Парижа.

Чемпионат мира по профессиональному боксу WBA

Артем Далакян 8 лютого 2020 року проведе захист свого чемпіонського титулу в Києві. Поєдинок традиційно відбудеться в КВЦ "Парковий". На Вас чекають 11 поєдинків вітчизняних і зарубіжних боксерів, несподівані сюрпризи і дивовижні враження.

Online презентация "Доступные кредиты 5-7-9%"

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського Уряд готує до старту з 3 лютого потужний інструмент — Програму з підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

День искусства Да Винчи: Другой ракурс

Комплекс виставок, активностей, виступів та експозицій, які поєднують у собі класичне мистецтво та сучасне його бачення 1 лютого у стінах КВЦ “Парковий”.

Новый год 2020 Квартал-Концерт у КВЦ "Парковий"

Українська Бейонсе Оля Полякова, головне шоу країни «Квартал 95», прекрасна музика, секретні зірки, доросла і дитяча святкові програми, частування та напої, гідні Каннського фестивалю, атмосфера казки посеред столиці - бронюйте свій ГОЛОВНИЙ ВЕЧІР найвищого рівня прямо зараз! Квитки вже у продажу!

Благотворительное мероприятие "Сказочная страна"

Благодійний захід для 600 дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей "Казкова Країна". 14 інтерактивних тематичних зон для ігор, майстер-класів та конкурсів.

Ежегодный Благотворительный Вечер и Тихий Аукцион Украинского Католического Университета в КВЦ Парковый

Щорічний Благодійний Вечір та Тихий Аукціон на підтримку навчальних програм, студентських стипендій та розвитку нового академічного містечка Українського Католицького Університету відбудеться 14 грудня в Києві. 

Второй Всеукраинский Фестиваль Слаймеров в Киеве

Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів в Києві! Чекаємо вас 2019-12-14 об 11:00 на майданчику КВЦ Парковий, Київ. На фестивалі буде встановлено рекорд України з виготовлення найбільшого слайму в Україні. А також, будуть Майстер-класи з виготовлення слаймів, битви слаймерів, розіграші та цікаві конкурси.

3-х дневный «Воркшоп Рокфеллера» от GoldCoach

Отримайте персональний план, як повністю вивести себе з операційки, переставши «гасити пожежі» і працювати «на знос» по 10-12 годин - БЕЗ загрози для прибутку бізнесу.

Итоговый Kyiv Global Summit 2019 "POWER, TOGETHER" Перспективи миру в Україні, долучення жінок до закликів ООН, презентація благодійного проекту «Від жінки до жінки» та щорічна акція «Подарунок під ялинку дитині «сірої» зони».