Анонси

X Международный инвестиционный форум "Возобновляемая энергетика" Х Міжнародний інвестиційний формум з відновлюваної енергетики пройде в КВЦ Парковий в столиці України. 28 листопада будуть обговорюватись питання поновлюваних джерел енергії, як залучити інвестицій в «зелені» проекти і співробітництво ЄС і України в даному напрямку.
Первый в Восточной Европе Форум Industry 4.0 – Trans4mation! Trans4mation – це форум для власників бізнесу, CEO та директорів. Мета – показати ефективне використання технології Industry 4.0 для підприємства.
Kyiv International Economic Forum в КВЦ Парковый З 8 по 9 листопада у Парковому пройде щорічний захід - Київський міжнародний економічний форум
Трансформационный тренинг Майкла Роуча У стінах КВЦ Парковий 3 листопада 2019 року відбудеться цікавий та унікальний захід - трансформаційний тренінг Майкла Роуча для ділового та особистого успіху "Шлях інноватора: глибинні причини креативності"!
Конкурс красоты Grand Final of Miss Queen Europe  Киев Подія року в Києві! Пряма трансляція неймовірного шоу жіночої краси та талантів за участю зірок світового рівня!
Архитектурная практика: выставка архитектуры и дизайна

29-30 жовтня. Виставка «АPХІТЕКТУРНА ПРАКТИКА» - це найважливіша професійна бізнес подія для архітекторів, дизайнерів та проектувальників.

 Конференция для лидеров и бизнесменов MLM 1.0 26 жовтня в КВЦ Парковий відбудеться конференція про побудову сильної команди від світової легенди і батька мережевого бізнесу Тома Шрайтера. Вас також ждуть захоплюючі виступи Олеся Тимофєєва, Лєри Бородіної і Наталії Шевели.
Украинская Ассоциация Мебельщиков -  18-я годовщина 25 октября 2019  в Парковом Асоціація вирішила відсвяткувати річницю в м. Київ у комплексі КВЦ “Парковий”. Якщо ви працюєте в меблевій галузі - розділіть цю визначну подію разом з УАМ в КВЦ Парковий!
Конор Макгрегор визит в Киев

22 жовтня у КВЦ Парковий відбудеться закрита вечірка Парі-Матч. Особливим гостем вечірки буде найвідоміший спортсмен Ultimate Fighting Championship — Конор Макгрегор. Хедлайнером вечора з музикантами, зірками спорту і телеведучими буде незабутня MARUV.

Чемпионат мира по Спортивным Танцам! 19-20 жовтня у КВЦ Парковий найкращі пари світу з 39 країн братимуть участь у Чемпіонаті світу з Танцювального Спорту!
eCommerce — крупнейшая конференция по электронной коммерции в Украине 4 потоку доповідей, 3 панельні дискусії і 19 секцій: Future ecommerce and AI, Неочевидні фішки платного просування, Право, Digital marketing, UX / UI, Мобільний eCommerce, Аналітика, Контент-проекти, Dropshipping, Performance-маркетинг.
Junior Fashion Week 2019 в КВЦ Парковый Киев З 10 по 13 жовтня українські та закордонні дизайнери представлять презентацію нової колекції осінь-зима 2019-2020 для дітей у КВЦ Парковий