Анонси

Junior Fashion Week Весна Лето 2020

19-22 березня Київ порине у світ високої моди для дітей та підлітків на Junior Fashion Week SS`20.

Ипотека - инструмент быстрого развития экономики в КВЦ "Парковый"

4 березня 2020 року відбудеться Перший іпотечний форум: «Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки». На форумі заплановано підписати меморандум для запуску доступного іпотечного кредитування вже цього року.

Level UP Ukraine 2020 Принципы. Создание большего

Унікальна платформа для створення екосистеми, в якій бізнес, влада і суспільство домовляються про партнерство, діляться можливостями та взаємодіють для посилення кожного.

Джаз и коктейли в Парковом на День Святого Валентина

У КВЦ Парковий організують чарівний вечір з танцями, музикантами з Франції та України. До нас приїдуть представники французької нової хвилі «Lucien & The Kimono Orchestra» з Парижа.

Чемпионат мира по профессиональному боксу WBA

Артем Далакян 8 лютого 2020 року проведе захист свого чемпіонського титулу в Києві. Поєдинок традиційно відбудеться в КВЦ "Парковий". На Вас чекають 11 поєдинків вітчизняних і зарубіжних боксерів, несподівані сюрпризи і дивовижні враження.

Online презентация "Доступные кредиты 5-7-9%"

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського Уряд готує до старту з 3 лютого потужний інструмент — Програму з підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

День искусства Да Винчи: Другой ракурс

Комплекс виставок, активностей, виступів та експозицій, які поєднують у собі класичне мистецтво та сучасне його бачення 1 лютого у стінах КВЦ “Парковий”.

Новый год 2020 Квартал-Концерт у КВЦ "Парковий"

Українська Бейонсе Оля Полякова, головне шоу країни «Квартал 95», прекрасна музика, секретні зірки, доросла і дитяча святкові програми, частування та напої, гідні Каннського фестивалю, атмосфера казки посеред столиці - бронюйте свій ГОЛОВНИЙ ВЕЧІР найвищого рівня прямо зараз! Квитки вже у продажу!

Благотворительное мероприятие "Сказочная страна"

Благодійний захід для 600 дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей "Казкова Країна". 14 інтерактивних тематичних зон для ігор, майстер-класів та конкурсів.

Ежегодный Благотворительный Вечер и Тихий Аукцион Украинского Католического Университета в КВЦ Парковый

Щорічний Благодійний Вечір та Тихий Аукціон на підтримку навчальних програм, студентських стипендій та розвитку нового академічного містечка Українського Католицького Університету відбудеться 14 грудня в Києві. 

Второй Всеукраинский Фестиваль Слаймеров в Киеве

Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів в Києві! Чекаємо вас 2019-12-14 об 11:00 на майданчику КВЦ Парковий, Київ. На фестивалі буде встановлено рекорд України з виготовлення найбільшого слайму в Україні. А також, будуть Майстер-класи з виготовлення слаймів, битви слаймерів, розіграші та цікаві конкурси.

3-х дневный «Воркшоп Рокфеллера» от GoldCoach

Отримайте персональний план, як повністю вивести себе з операційки, переставши «гасити пожежі» і працювати «на знос» по 10-12 годин - БЕЗ загрози для прибутку бізнесу.