Анонси

Новый год 2020 Квартал-Концерт у КВЦ "Парковий" Українська Бейонсе Оля Полякова, головне шоу країни «Квартал 95», прекрасна музика, секретні зірки, доросла і дитяча святкові програми, частування та напої, гідні Каннського фестивалю, атмосфера казки посеред столиці - бронюйте свій ГОЛОВНИЙ ВЕЧІР найвищого рівня прямо зараз! Квитки вже у продажу!
Второй Всеукраинский Фестиваль Слаймеров в Киеве Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів в Києві! Чекаємо вас 2019-12-14 об 11:00 на майданчику КВЦ Парковий, Київ. На фестивалі буде встановлено рекорд України з виготовлення найбільшого слайму в Україні. А також, будуть Майстер-класи з виготовлення слаймів, битви слаймерів, розіграші та цікаві конкурси.
Итоговый Kyiv Global Summit 2019 "POWER, TOGETHER" Перспективи миру в Україні, долучення жінок до закликів ООН, презентація благодійного проекту «Від жінки до жінки» та щорічна акція «Подарунок під ялинку дитині «сірої» зони».
Церемония награждении победителей конкурса  «Интерьер года - 2019"

Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер'єр Року» 2019 і церемонія нагородження переможців на кращому майданчику Києва, в КВЦ «Парковий». Прес-конференція з членами журі, майстер-класи, концерт і церемонія нагородження.

Retail Development Business Summit VII Retail & Development Business Summit 2019 відбудеться 5 грудня з 09:30 до 21:00 в Києві в КВЦ Парковий. Організатор RDBSummit – Асоціація рітейлерів України. 20+ ТОП-СПІКЕРІВ, 400+ ГОСТЕЙ САМІТУ
Всеукраинский форум "Stop Violence - Стоп насилию!"

У Києві 5 грудня розпочнеться всеукраїнський форум "Stop Violence – СТОП насильству!". Захід відбудеться у межах світової акції "16 днів із протидії насиллю" і пройде у КВЦ Парковий.

 Конференция UAFIN.TECH 2019 у КВЦ Парковый Ми зберемо в КВЦ Парковий представників фінансової і технологічної галузі з 10 країн світу. На конференції виступатимуть понад 30 спікерів, серед яких є представники глобальних компаній і профільних асоціацій, провідні Фінтех-інфлюенсери світу, відомі банкіри та бізнесмени.
PRO100AGRO конференция Киев Парковый

Pro100 AGRO – щорічна конференція компанії Kernel у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

Национальная ресторанная премия СОЛЬ 2019 в КВЦ Парковый

Національна ресторанна премія СІЛЬ – це головна професійна подія ресторанної індустрії України. Премія заснована в 2013 році компанією Hoteliero з метою відзначення кращих ресторанів країни, а також розвитку галузі гостинності в цілому. Вона об’єднує українських рестораторів, структурує ринок, а також інформує гостей про якість закладів.

Creative Chefs Summit 2019 гастро-шоу

Наймасштабніша щорічна професійна гастроподія Східної Європи для кухарів, шеф-кухарів і власників ресторанного бізнесу. Олдскул як виклик - КОНЦЕПЦІЯ CREATIVE CHEFS SUMMIT 2019

Blackfest Ukrainian Coffee Show 2019: кофе как бизнес

29-30 листопада відбудеться Blackfest Ukrainian Coffee Show – захід міжнародного масштабу, який об’єднує усіх професіоналів, задіяних у кавовій індустрії. Blackfest Ukrainian Coffee Show відбудеться вдруге у КВЦ Парковому. Якісна освітня програма, аналіз вектору, куди рухається ринок, розкриття тонкощів кавової справи, нетворкінг – це все про Blackfest Ukrainian Coffee Show 2019.

X Международный инвестиционный форум "Возобновляемая энергетика"

Х Міжнародний інвестиційний формум з відновлюваної енергетики пройде в КВЦ Парковий в столиці України. 28 листопада будуть обговорюватись питання поновлюваних джерел енергії, як залучити інвестицій в «зелені» проекти і співробітництво ЄС і України в даному напрямку.