Moderat

26 червня 2022
Moderat

Вони повертаються! У Києві виступатимуть легенди електроніки — Moderat

У квітні 2016 року, коли німецький проєкт Moderat представив фінальний альбом із трилогії «Moderat–II–III», деякі критики одразу ж назвали той реліз «живою класикою електронної музики». Інші експерти вважали таку оцінку надмірно емоційною та поспішною. Їх, як і слід було очікувати, розсудив лише час.

Цілісна, ретельно продумана трилогія альбомів Moderat — це явище, без якого вже неможливо уявити історію електронної музики десятих. Супергрупа, зібрана з учасників і без того впливових електронних проєктів — Apparat і Modeselektor, Moderat за лічені роки зробили майже неможливе: вивели жорсткий, безкомпромісний техно-саунд із темних підвалів на найбільші сцени світових фестивалів.

Важлива особливість музики Moderat — це симбіоз двох різних музичних стихій та різних творчих методів. Гернот і Себастіан із Modeselektor, як люди, що на власні очі бачили всю еволюцію берлінського андеграунду, від падіння стіни й перших LoveParade, через рейв, EBM, індастриал і брейкс до мінімал-техно, — відповідають тут за потужний гуркіт басу та холодні синт-пасажі. Вони створюють міць і розмах, підпорядковуючи собі фізику звуку й новітні технології.

Водночас інтелектуал і романтик — Саша Рінг (Apparat) — привносить у цю машинерію злам і трагізм живої людини, чия душа шукає вихід із самотності та відчуження. Його мрійливий, меланхолійний вокал перетворює треки Moderat на справжні техно-поп-хіти, яким хочеться підспівувати, навіть якщо чуєш їх уперше.

У Києва та Moderat  давня історія кохання. Їхнє перше шоу в Україні відбулося на даху КВЦ «Парковий» восени 2016-го і стало однією з найяскравіших концертних подій того року. А вже наступного року, після закінчення світового туру в Берліні, музиканти оголосили, що беруть творчу паузу на невизначений час.

26 червня 2022 року Moderat повернуться до Києва. Настає нова велика історія. І ми з вами можемо стати живими свідками її початку!

Місце: Viewpoint by Parkovy

Квитки у продажу: concert.ua

Повернення до списку