14 жовтня у КВЦ «Парковий» відбувся Bunny Champ 2025 – захід, який поєднав у собі лекторій та чемпіонат для майстрів манікюру. Подія зібрала понад 1000 учасниць із різних міст України, які щодня балансують між кар’єрою, самореалізацією, домом і мріями.
Захід відбувся у двох локаціях в паралелі. У Великій виставковій залі створили унікальний сетап для лекторію:
На сцені виступили понад 20 спікерок, зокрема: Ольга Мартиновська, Тата Кеплер, Валерія Гузема, Ірина Пістрюга, Севгіль Мусаєва, Вікторія Кагаловська, Аліна Качаровська, Ксенія Семенова та інші лідерки думок. Вони говорили відверто, ділилися особистими історіями, інсайтами та практичними інструментами, які допомагають зберігати фокус і стійкість у високому темпі й попри виклики сучасного життя.
«Ми створюємо Bunny Champ, щоб нагадати: кожна жінка може бути чемпіонкою власного життя — без магії, але з вірою, дисципліною і любов’ю до себе», — зазначила Антоніна Кроливець, ініціаторка події, співзасновниця та CEO мережі студій манікюру Bunny Nails та Bunny Academy.
Паралельно з виступами спікерів у Великій виставковій залі, в Малій виставковій залі тривав чемпіонат для майстрів манікюру та брів. Містку локацію площею 500 кв. м перетворили у простір для змагань та незалежного оцінювання журі.
Організатори зібрали нетиповий сетап та розмістили десятки робочих станцій з підведеною електрикою та індивідуальними лампами, широкі проходи для суддів і таймінг на великому забудованому екрані.
Хедлайнером вечора стала Jamala. Співачка долучилася до дискусії разом з Антоніною Кроливець, а потім виконала три пісні, створивши емоційне завершення події. Її виступ став відображенням сили, автентичності та голосу жінки — те, що резонує з ідеєю події. Bunny Champ 2025 – про головне: справжні зміни народжуються не лише на сцені, а й поза прожекторами — коли жінки підтримують одна одну й обирають себе.
Дякуємо організаторам за вибір Parkovy та створення унікального заходу!