21 серпня у Конгресно-виставковому центрі “Парковий” Американська торговельна палата в Україні організувала прийом до Дня Незалежності України. Захід об'єднав мемберів Палати, дипломатів та представників бізнесу. Вечір змістовних зв'язків та дискусій щодо підтримки бізнесу в Україні, створення робочих місць та сплати податків, а також нетворкінгу відбувся на локації Park Hall Event Space.
Захід розпочався з вітальних слів керівництва AmCham. Президент Палати Андрій Гундер підкреслив важливість партнерства між Україною та Сполученими Штатами і висловив упевненість у подальшому розвитку двосторонніх економічних відносин.
“84% компаній-членів Палати мають працівників, які служать у лавах Збройних сил України. Це хлопці та дівчата, які служать сьогодні на передовій, які борються за нашу свободу кожного дня”, – зазначив пан Андрій. Особлива увага була приділена викликам, що стоять перед українським бізнесом в умовах триваючої війни та глобальної економічної нестабільності.
Прийом, організований AmCham Ukraine, продемонстрував єдність та прагнення українського бізнесу до розвитку в умовах глобальних викликів.
Захід відбувся на локації Park Hall Event Space. Сетап був організований в обох залах івент спейсу:
Прийом до Дня Незалежності продовжив серію заходів, проведених Американською торговельною палатою у КВЦ "Парковий".
Відтак 3 липня на відкритій терасі третього поверху зібралось близько 500 представників компаній-членів Палати, дипломатів, чиновників, партнерів та друзів на честь Дня незалежності США.
Другий рік поспіль AmCham Ukraine, друзі та партнери Американської торговельної палати відзначають це важливе для Сполучених Штатів свято у Parkovy.
Дякуємо команді AmCham Ukraine за довіру. З нетерпінням чекаємо на нові події у нашому комплексі!