Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки у КВЦ "Парковий"

4 березня 2020
Ипотека - инструмент быстрого развития экономики в КВЦ "Парковый"

4 березня 2020 року у КВЦ "Парковий" відбудеться Перший іпотечний форум: «Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки», на якому заплановано підписання меморандуму між Кабінетом міністрів України, Національним банком України та Конфедерацією будівельників України, що дасть можливість запустити доступне іпотечне кредитування вже цього року.

До програми форуму включено три дискусійні панелі, на яких у відкритому діалозі представники органів державної влади, банків, забудовників, профільних організацій, страхових компаній спільно сформують дорожню карту для запуску іпотечного кредитування.

Організатори іпотечного форум

Захід пройде за підтримки ЛУН.ua, Київміськбуд, КАН Девелопмент, Кредобанк, та за сприяння: АСС, СУП, ТПП України та ФРУ, Red Community, AСНУ, m2 Poland.

Медіа-партнери форуму: телеканали - НАШ та Перший діловий, Ділова столиця, Property Times, Build Portal, Prof.build, Стройобзор, Dom.ria, УНІАН, Інтерфакс, Liga.media, Економічна правда, журнал «Бізнес», Обозреватель, Minfin.ua, МЕ3(Метри), Finance.ua, Корреспондент та Деньги,юа.

Місце проведення: КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16 А, м. Київ

Вже відкрито реєстрацію на участь у форумі.

Акредитація для ЗМІ за адресою: pr1.kbu@gmail.com

Дізнайся більше про події у Парковому на сторінках наших соцмереж Instagram і Facebook.

Повернення до списку