Всеукраїнський форум "Stop Violence – СТОП Насильству!"

5 Грудня 2019
Всеукраинский форум "Stop Violence - Стоп насилию!"
Форум "Stop Violence – СТОП Насильству!" організовує благодійний фонд "Здорове дитинство без меж". Його віце-президентка Тетяна Репеде на заході буду говорити про повагу.

Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада до 10 грудня. Акція проводиться в Україні щорічно за ініціативи Центру Жіночого Глобального Лідерства США з 1991 року (офіційний портал КМДА).

Відкриває міжнародну акцію День Білої Стрічки. Біла Стрічка - рух активізму протидії гендерно -обумовленому насильству жінок. Проблема насильства стосовно жінок та дівчат потребує об’єднаних зусиль держави, громадських та міжнародних організацій, для протидії цьому порушенню прав людини.

Сучасна державна політика України у сфері попередження домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної дискримінації та жорстокого поводження з жінками та дітьми,
орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування у підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища.

Благодійна організація Благодійний фонд «Здорове дитинство без меж», Громадська організація «Біла Стрічка», разом з представниками правоохоронних органів, діяльність яких направлена на захист прав та протидії насильству над людьми, проводять спільні інформаційні заходи на підтримку діючого Міжнародного руху «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ».

Правові аспекти протидії насильству над людиною, психологічні наслідки від вчинення насилля над людиною, профілактика насилля, надання допомоги потерпілим.

Безпека людини – як базова потреба. Вплив насильства на формування особистості - ці та інші питання будуть обговорюватись учасниками форуму.

Більше на Facebook сторінках події та організаторів

Повернення до списку