V Junior Fashion Week

22 жовтня 2021
V Junior Fashion Week

П'ятий Ювілейний Junior Fashion Week відкриється показом колекції дизайнера Олексія Залевського "Незалежні". На подіум вийдуть моделі від 1 до 30 років. Колекцію, яка представить 30 осіб незалежності Олексій Залевський створив спеціально для Junior Fashion Week. Серед моделей показу - воїни АТО, спортсмени, люди з інвалідністю, зірки шоу-бізнесу, юні актори, талановиті діти і молодь. Кожен - символ України і історія сучасності, яка вже завтра стане нашою спільною історією. Дизайнер виступає одночасно і постановником свого шоу, тому глядачів і учасників чекає епатажне і яскраве шоу, що і є візиткою Олексія Залевського.

З гордістю повідомляємо, що наш спеціальний зоряний гість - Вікторія Гресь представить колекцію на закритті ювілейного Junior Fashion Week. Жіночність, комфорт та відсилання до історичних епох - таким ми бачимо бренд VICTORIA GRES. Щорічно бренд представляє чотири колекції. Бренд VICTORIA GRES увійшов до книги "100 знаменитостей світу моди". Вся наша команда, як і всі глядачі в передчутті цього особливого дефіле!

Junior Fashion Week також представить колекції дизайнерів: (NP) Natalia Potockaja, NEBESITE, Lupin Hause, Martusya, Generation A, Liora Bay. А також такі колаборації, як NL (Nikol Lebedinskaya) & Arlen Boss, дефіле Style Story Kids в супроводі Anna Trincher і Dirk Bikinberg в супроводі Razo та інших.

Junior Fashion Week Show традиційно наповнено виступами відомих українських артистів, інтерактивними програмами, художніми інсталяціями, виставками, автограф-сесіями і іншими активностями для якісного сімейного дозвілля і культурного збагачення.

П'ятий Ювілейний Junior Fashion Week порадує своїх глядачів виступами молодої, але улюбленної групи KALUSH.

Серед гостей заходу: Камалія, Лілія Ребрик, Маргарита Січкар, Даша Трегубова, Влад Яма, Анатолій Анатоліч, Ірина та В'ячеслав Дюденко, Лана Кауфман, Андрій і Юлія Пятова, Ірина Паламар, Геннадій Попенко, Тимур Мірошниченко, Христина Шишпор, Олеся Бацман, дядя Жора, Олена Винярська , Надія Матвєєва, Лариса Білозір. А також дизайнери та гості з Молдови та інших країн.

Деталі на сайті: www.juniorfashionweek.com.ua

Повернення до списку