Церемонія нагородженні переможців конкурсу «Інтер'єр року - 2019"

6 Грудня 2019
Церемония награждении победителей конкурса  «Интерьер года - 2019"

Сьогодні подія «Інтер’єр року» — це справжня церемонія вручення «оскарів» для дизайнерів та архітекторів, що збере майже 7 000 професіоналів зі всієї країни та світових столиць дизайну 6 грудня у КВЦ «Парковий» на урочистому нагородженні переможців, яке розпочнеться о 19:00.

У програмі — урочистості та інтенсивна програма для профі:

12:00 — прес-коференція за участю запрошених та українських зірок дизайну. Цього року роботи оцінюють ті, хто не потребує додаткового представлення для професіоналів: дизайнерка Маталі Крассе (Франція), що завжди виходить за межі форм та сенсів, арт-директорка студії Паоли Навоне Крістіна Піттенуццо (Італія) та Продакт Дизайн Директор студії Паоли Навоне Доменіко Дієго (Італія), голандець Річард Хаттен, що співпрацює з найвідомішими дизайерськими брендами, зокрема з Moooi, та український архітектор, володар багатьох світових нагород Слава Балбек.

13:00 — Дискусійна панель Urban Landscape Architecture та майстер-класи з урбаністики (1-й поверх).

З 14:00 — майстер-класи членів жюрі, які відбудуться протягом дня паралельно із засіданням Міжнародного Журі, які оберають найкращих (докладний розклад https://interiorgoda.com/shedule/)

З 12:30 до 18:00 — різноманітні активності для юних архітекторів у рамках платформи архітектурного виховання для дітей «КУБІК».

Оскільки конкурс еволюціонує та робить професійні «передбачення» у розвитку сфери, яка стрімко розвивається, цього року окрему увагу приділено номінації «Предметний дизайн» у спец-проекті #YELLOW. Організаторами простору предметного дизайну виступили Анастасія Білецька та Сана Шевченко (MAINO Design Ukraine), Ольга Богданова (Bogdanova Buro), Феріде Аджиніязова («Дом и Интерьер»). Простір, поділений на три зони, спроектований від натхнення супрематичною роботою Казиміра Малєвича. На #YELLOW будуть експонуватися найцікавіші об’єкти, частину з яких було представлено у вересні в Парижі на салоні Maison et Objet, та «найсвіжіший» український дизайн, що готується до експорту.

Також буде виставлено понад 300 планшетів з роботами, що їх було подано на конкурс.

Офіційна сторінка конкурсу.

Повернення до списку