SBC SUMMIT FORUM

13 жовтня 2021
SBC SUMMIT FORUM

Конференція та виставка SBC Summit CIS - головна подія, присвячена індустрії ставок на спорт та азартні ігри в регіоні СНД. Захід надає виняткову можливість для обміну ідеями, налагодження контактів та ведення бізнесу з операторами, постачальниками і регулюючими органами в індустрії.

SBC Summit CIS організований спільно зі Sports Media Holding включає кілька напрямків: конференцію, виставку з демонстрацією останніх інноваційних продуктів і програму вечірніх зустрічей з after party в PM Hall.

Регіон СНД пропонує виключні можливості для індустрії азартних ігор, але важко знайти інформацію, ідеї і потрібні зв'язки. SBC, Parimatch і Sports Media Holding зберуть найкращих експертів галузі, щоб поділитися своїм баченням можливостей і перспектив регіону - Україна, Узбекистан, Грузія і країни Балтії - в якості глобального центру грального бізнесу, а також обговорити технології і стратегії відповідальної гри.

Для тих, хто не може приїхати до Києва, але бажає вивчити досвід доповідачів і побачити новітні продукти, паралельна цифрова версія SBC Summit CIS надасть онлайн-доступ до сесій конференції та інтерактивної виставки.

Деталі та реєстрація на сайті організаторів: https://sbcevents.com/sbc-summit-cis

Повернення до списку