Kyiv International Economic Forum у КВЦ Парковий

8 Листопада 2019
Kyiv International Economic Forum в КВЦ Парковый

З 8 по 9 листопада у Парковому пройде щорічний захід - Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ)

КМЕФ — провідна міжнародна платформа, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на політику та суспільство.

Місія КМЕФ – розробити стратегії реформування економіки України, що ґрунтуватимуться на нових підходах до освіти, науки, розвитку пріоритетних галузей і «точок зростання» завдяки консолідації представників бізнесу, влади та експертного співтовариства в рамках КМЕФ.

Форум став майданчиком для налагодження зв’язків між іноземними інвесторами, українським бізнесом і представниками влади, а також є інструментом поліпшення репутації нашої країни на міжнародній арені.

В програмі форуму будуть підніматись цікаві питання: Торгові війни та їх вплив на світову економіку, Освіта 4.0: як підготувати людей завтрашнього дня, Як зміни клімату змінять Ваш бізнес, 2020: Глобальна економічна криза або нові можливості? та багато інших.

Квитки та реєстрація тут

Слідкуйте на сторінці у Facebook та Instagram 

Організація свят, літня тераса і навіть оренда залу для корпоративу - звертайтесь до нас, якщо ви оберете Київ! Всі конференц-зони з професійним сучасним мультимедійним обладнанням і рухомими перегородками, що дозволяють трансформувати будь-який простір у необхідні розміри. Більше фото та відео у Instagram та Facebook.

Повернення до списку