Київський Міжнародний Економічний Форум

7 жовтня 2021
Киевский Международный Экономический Форум

КМЕФ — це головна платформа для представників бізнесу, економістів, вчених та інвесторів, в рамках якої обговорюють глобальні тренди, формують вектор розвитку на 2021 рік, встановлюють нові бізнес-контакти та зміцнюють партнерські відносини. 

Головне питання Форуму в 2021 році — світ в епоху радикальних змін. Кращі світові експерти, аналітики, підприємці та топ менеджмент запропонують свою експертизу для пошуку відповідей на найважливіші питання розвитку світової економіки. 

Чому варто відвідати КМЕФ 2021? 

Вперше в Україні, партнером цьогорічного Форуму виступить один з найкращих міжнародних освітніх майданчиків для фахових дискусій про економіку — Economist Impact. Платформа виступить організатором двох панельних дискусій — “Роль ринків, що розвиваються, в глобальному економічному відновленні” і “the Welcome to Health-care Revolution”. 

У ході традиційного нетворкінгу, кращі світові експерти, інвестори та підприємці зможуть поділитися своїми інсайтами й відповісти на питання, завдяки чому Ви зможете не лише представити Ваші ідеї, але й побудувати повноцінну стратегію розвитку бізнесу.

Своїм баченням майбутнього світової економіки поділяться понад 130 спікерів з провідних міжнародних організацій та приватних компаній, зокрема WTO, ЄБРР, OECD, Римського клубу, Світового економічного форуму, McKinsey& Company, Mastercard та інших.

Найважливіші тенденції розвитку ринків, питання лідерства в новій економіці, а також реальні приклади трансформації світової економічної системи не залишаться без уваги спікерів Форуму. Учасники панельних дискусій також розкажуть про останні технологічні досягнення в розвитку медицини, значення якої неймовірно зросло в умовах світової пандемії. 

Команда КМЕФ прагне зробити Україну новою точкою тяжіння для європейських і світових інвестицій завдяки розвитку сучасних виробництв. Ми допомагаємо налагодити контакти з найбільшими іноземними інвесторами, готовими надати досвід, знання і капітал для розвитку кращих проєктів. 

Незмінним стратегічним партнером Форуму є холдингова компанія UFuture, що об'єднує компанії та соціальні проєкти Василя Хмельницького. 

Квитки та детальна інформація доступні за посиланням: https://forumkyiv.org

Повернення до списку