Конкурс краси Grand Final of Miss Queen Europe

2 Листопада 2019
Конкурс красоты Grand Final of Miss Queen Europe  Киев

Miss Queen Europe вирішили провести конкурс краси в Києві в КВЦ Парковий

Зовсім скоро, 2 листопада у КВЦ Парковий відбудеться Фінал конкурсу краси «Miss Queen Europe 2019», де буде зібрано максимальна кількість найгарніших дівчат з понад 50 країн та куточків Європи.

Тимур Мірошниченко, Яна Краснікова, Антон Поліщук і Юлія Крауз будуть ведучими шоу. Крім того, спеціальні гості вечору - Софі Елліс-Бекстор, Стефан Боссон, Хаддавей та хаус-поп-дует Modjo.
Ми знаємо, це буде незабутній вечір і гості отримають максимум задоволення, адже постановка створена найкращими професійними режисерами і хореографами Європи.

Початок заходу о 18.00 - червона доріжка, де будуть проходити інтерв’ю та фотосесія із зірками, членами журі та вродливими номінантами. Пряма трансляція шоу стартує о 19.00. Команда КВЦ Парковий також буде ділитись відео зі своїми підписниками та спостерігачами на сторінках Facebook і Instagram. Переходьте та слідкуйте разом з нами!

Купити білети тут або за телефоном +30673761141

Наш Конгресно-виставковий комплекс прийме в цей день 350 запрошених осіб.
Організація свят, літня тераса і навіть оренда залу для корпоративу - звертайтесь до нас, якщо ви оберете Київ! Всі конференц-зони з професійним сучасним мультимедійним обладнанням і рухомими перегородками, що дозволяють трансформувати будь-який простір у необхідні розміри. Більше фото та відео у Instagram та Facebook.

Повернення до списку