ГОЛОВНА НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА КИЄВА «КВАРТАЛ 95» і ОЛЯ ПОЛЯКОВА

31 Грудня 2019
Новый год 2020 Квартал-Концерт у КВЦ "Парковий"

Оголошено ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ВЕЧІРКУ КИЄВА!!! «КВАРТАЛ 95» і ОЛЯ ПОЛЯКОВА - спеціально для НОВОРІЧНОЇ НОЧІ в «Парковому»!

Українська Бейонсе Оля Полякова, головне шоу країни «Квартал 95», прекрасна музика, секретні зірки, доросла і дитяча святкові програми, частування та напої, гідні Каннського фестивалю, атмосфера казки посеред столиці - бронюйте свій ГОЛОВНИЙ ВЕЧІР найвищого рівня прямо зараз! Квитки вже у продажу!

31 грудня о 21:00 зустрічаємося в КВЦ «ПАРКОВИЙ» - в найкрасивішому і найпрестижнішому місці Києва у чарівному Маріїнського парку! Тут проходять знакові івенти України - конкурси краси, міжнародні форуми, грандіозні фешн-покази і концерти. Тут виступали кращі виконавці України, читав лекції гуру Майкл Роуч, насолоджувався неймовірним видом з оглядового майданчика чемпіон Конор Макгрегор.

Ці відчуття будуть Вашими! Подаруйте собі НАЙКРАЩУ НОВОРІЧНУ НІЧ в Києві одним кліком!

Квитки купити за посиланням

Але врахуй, що кількість місць обмежена!

Вона вибрала «ПАРКОВИЙ» - і тільки так! Королева ночі Оля Полякова, українська SUPERSTAR, здатна однією посмішкою зробити всім жарко навіть в грудні, вже приготувала «шльопки», корону і блискуче вбрання!

А ще з нами крутий DJ, талановита кавер-група Premier Project зі світовими хітами іііі...

Це ТОП!! Знаєте, де проведе новорічну ніч ГОЛОВНЕ ШОУ КРАЇНИ? У нас!

Зустрічайте артистів, до яких сьогодні прикуті мільйони поглядів, - Студію «КВАРТАЛ 95»!

Що улюбленці публіки приготували для новорічної програми, про кого будуть жартувати і чим дивувати - дізнаємося разом 31 грудня в «Парковому»!

ВАУ-НОВИНА: Євген Кошовий і Степан Казанін ведуть наш вечір разом з Олею Поляковою!

Більше інформації, фото та анонсів на сорінках соціальних мереж Instagram і Facebook

Повернення до списку