Ukrainian Gastro Show

17 июня 2021
Ukrainian Gastro Show

Ukrainian Gastro Show ㄧце професійна подія для шеф-кухарів, кухарів, рестораторів, та тих, хто цікавиться гастрономією. Третій рік поспіль ми гуртуватимемо фахівців навколо теми української кухні. І вже 17 червня познайомимо з українською кухнею, яку ви не знали!«УКРАЇНСЬКА КУХНЯ. ОСНОВА ТА ІННОВАЦІЇ» — концепт року Ukrainian Gastro Show 2021! Ми прагнемо переосмислювати та розвивати гастрономічну спадщину і пропонуємо вам відкрити для себе новий досвід! Знання основ є безумовною потребою для збереження гастрономічної спадщини, для її подальшого примноження і розвитку. Інновації дозволяють розкрити потенціал української кухні, та вивести на якісно новий рівень.Від найкращих шеф-кухарів та дослідників української кухні ви дізнаєтеся:

- гастрономічний потенціал українського продукту, його інтеграцію у страви професійної кухні;

- як розкрити давній смак страви, використовуючи інноваційний підхід;

- як створити запит очікування на сезонний продукт;

- як створити повноцінне сезонне меню з одного продукту;

- нові інтерпретації, смаки та подачі борщу;

- їжа з собою: які витрати можливо мінімізувати, та як адаптувати страви для доставляння.Українська кухня — в тренді, і ми нарешті можемо поговорити «про себе», «про своє» і «зі своїми».

Зробимо разом українську кухню популярною в Україні та світі!Придбати квитки, ознайомитися із програмою, темами виступів та інформацією про спікерів можна на сайті — https://gastro.show/

Возврат к списку