Знамениті франшизи готелів та ресторанів, тематичні лекції та провідні експерти на FRANCHITHINK 2018

30 Листопада 2018
Знамениті франшизи готелів та ресторанів, тематичні лекції та провідні експерти на FRANCHITHINK 2018
30 листопада у КВЦ "Парковий" вже за традицією пройшов Міжнародний форум ресторанного і готельного франчайзингу FRANCHITHINK 2018. Друге за рахунком захід став значно масштабніше - до ресторанних франшизам в цьому році додалися також успішні готельні мережі.
FRANCHITHINK 2018 зібрав на одному майданчику понад 1500 гостей, в тому числі представників провідних ресторанних та готельних франшиз, інвесторів, експертів і лідерів думок.
  "Ми дуже раді взяти участь в цьому заході, так як у нас є можливість представити свою франшизу, познайомитися і поспілкуватися з потенційними інвесторами та партнерами" - Ірина Седлецька, генеральний директор мережі готелів Premier Hotels and Resorts, Україна.
"Я вперше прилетів до Києва і дуже радий бути сьогодні тут. Це, мабуть, найбільший франчайзинговий форум з усіх, які мені довелося відвідати. Я отримав масу задоволення від виступу на головній сцені перед таким великим залом і особливо щасливий можливості представити мою мережу The Avocado Show, так як вважаю Україну дуже перспективним ринком для розвитку ресторанних мереж"- Рон Сімпсон, власник The Avocado Show.
На Main Stage також виступили Олександр Мусатов, експерт в області ресторанного консалтингу, співвласник ресторанів True Burger Bar і Hendrick's Bar, Тарас і Оксана Середюк, власники ресторанного холдингу MAFIA, CASTA, BAO, NĂM, Georgia, Brilliant Bar, Олександр Савілов, співвласник Salateira, Вадим Бортник, власник і засновник мережі Freshline і Андрій Длігач, CEO Advanter Group.
Спікери поділилися своїми історіями успіху, секретами ефективності робочих бізнес-моделей, інструментами, які вони впровадили для активного розвитку своїх франшиз.
Провідними головної сцени вже за традицією стали Вадим Бортник, власник і засновник мережі Freshline та Ірина Авруцький, засновник Like4Like Foodservice Consulting.
У залі BUY представники франшиз презентували концепції та історії своїх мереж: Premier Hotels & Resort, Reikartz Hotel Group, Ribas Hotels Group, Friday Hostel, The Avocado Show, "Сімейна пекарня", Salateira, Freshline, Pizza Celentano, "Варенична Балувана Галя", COFFEELAT, Lviv Croissants, Mr. Grill Hotdogs & Burgers, KIMS, Merry Berry, Donuts Club, GARAGE food & coffee, Vertuta.
Крім учасників ринку ресторанного і готельного франчайзингу, форум зібрав підприємців, які придивляються до покупки франшиз, а також власників чинного ресторанного бізнесу, зацікавлених у розвитку бренду своїх закладів. Для них на освітніх майданчиках CREATE і THINK запрошені експерти розповіли про масштабування бізнесу і розвитку бренду по франшизі, вихід на міжнародні ринки, залучення інвестицій, маркетингових стратегіях, про підбір персоналу, контроль якості і сервісу. Тут своїм досвідом з гостями поділилися Ольга Іванько, Мирослава Козачук, Андрій Дьома, Микита Чаков, Сергій Позняк, Роман Кирилович, Володимир Гриневич, Андрій Мокряк, Яніна Бабуцкая, Антон Воронюк, Еатеріна Балановська, Олена Міро, Вікторія Антоненко, Максим Бутенко і Руслан Петренко , Семен Велентій, Андрій Кривонос, Ольга Нестеренко.
Головна місія форуму FRANCHITHINK - створити умови для спілкування підприємців практиків, надати можливість франшизам показати себе, познайомитися і поспілкуватися з потенційними інвесторами, стати індикатором розвитку ресторанного і готельного франчайзингу.

Повернення до списку