Retail&Development Business Summit 2018

12 Грудня 2018
Retail&Development Business Summit 2018
6 грудня в КВЦ Парковий пройшов VI-й щорічний Retail & Development Business Summit. Що обговорювали, про що говорили і до чого прийшли на заході.
Цього року головною темою RDBS — найбільшої підсумкової події року українського ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості — стала «жінки в рітейлі». На заході виступило 28 спікерів, що представляють різні напрямки сфери торгівлі, девелопменту і сегмента b2b.
Всього програма включала в себе шість тематичних блоків. Перша сесія була присвячена безпосередньо жінкам в рітейлі. Спікери обговорили історії успіху і роль бізнес-леді у формуванні образу сучасного вітчизняного роздробу.
Сесія №2 RDBS-2018 цілком була присвячена тенденціям розвитку торговельної нерухомості.
Сесія №3 й увага присутніх була спрямована на обговорення теми інновацій та трендів E-commerce та Digital.
Наступна сесія, підтримуючи основну тему саміту, проходила під загальною назвою “Гармонійний сімейний бізнес. Роздрібна синергія”.
На сесії №4 говорили про те, яким повинен бути ефективний лідер, а також поділилися філософією управління власним бізнесом.
Заключна сесія була присвячена правилам гри на українському ринку, які обговорили представники міжнародного рітейлу. Про стратегію розвитку в умовах сучасних реалій роздрібного ринку України розповіла Генеральний директор Auchan Retail Ukraine Вікторія Луценко і Chief Financial Officer Leroy Merlin Гжегож Ващькув. Сесія продовжилася панельною дискусією.
rau.ua/

Повернення до списку