КВЦ "Парковий" передано в управління столичному КП

12 Жовтня 2018
КВЦ "Парковий" передано в управління столичному КП
КВЦ "Парковий" передано в управління столичному КП. 
11 жовтня 2018 року на засіданні тендерного комітету Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), було прийнято рішення про передачу в управління конгресно-виставкового центру "Парковий" (Паркова дорога, 16-а) комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху України".
З вересня 2017 року управління частиною локацій КВЦ «Парковий» на правах орендатора, згідно договору, який укладено терміном до 2020 року, здійснює компанія "Акамант".
Своєю діяльністю ООО "Акамант" сформувала бездоганну ділову репутацію на ринку івент послуг: протягом даного періоду у конгресно-виставковому центрі було організовано та проведено близько 200 публічних заходів, в яких взяли участь понад 350 000 осіб.
На даний момент рішення АРМА про передачу у тимчасове управління КВЦ "Парковий" комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" не обмежує діяльності компанії "Акамант", яка здійснюється, згідно чинного законодавства України.
Усі договори, що укладені з ТОВ "Акамант", є дійсними, тому права та обов’язки сторін залишаються в силі до виконання умов договорів у повному обсязі.

Повернення до списку