«Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space представляє: Жінка над нами

4 червня 2023
«Первый Театр Антрепризы и Комедии» Comedy Space представляет: Женщина над нами

Квитки: https://karabas.sale/zhinka-nad-nami

Вас чекає неймовірна театральна постановка з нестримною італійською пристрастю, чітко впізнанним смаком інтриги, ноткою хитрощів і таким приємним післясмаком щирого сміху - звичайно, цим варто насолодитися!

Непередбачуваний сюжет розгортається навколо чарівної журналістки Паоли (Лілії Ребрик). Відомий політик Леоне (Лесь Задніпровський) з першого погляду закохується в неї. Любов настільки затьмарює йому розум, що незважаючи на свій поважний вік він потрапляє в дуже цікаву авантюру, яку придумав його новий приятель - драматург П'єро (Костянтин Костишин).

А що далі? Це варто побачити!

Зустрічайте ексклюзивно у КВЦ Парковий — «Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space у Києві. Кращі українські актори театру та кіно збираються на одній сцені, аби поставити найбільш сучасні, гостросоціальні та дуже життєві п’єси талановитих світових драматургів.

4 червня, неділя
Жінка над нами
Київ, КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16а
Збір гостей: 18:00

Спектакль відбудеться на 3 поверсі комплексу у сучасному концертному залі Parkovy. Концертний зал приймає заходи найбільших артистів України та відомий своєю зручністю та чудовою акустикою. Для гостей працюватиме бар з напоями та закусками.

Купити квитки на спектакль Жінка над нами: https://karabas.sale/zhinka-nad-nami

Повернення до списку