«Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space представляє: Граємо в дурня

15 липня 2023
«Первый Театр Антрепризы и Комедии» Comedy Space представляет: Играем в дурака

Квитки: https://karabas.sale/grayemo-v-durnya

«Граємо в дурня» - це легендарна пронизлива комедія, в якій глядач буде зачарований поворотами подій і калейдоскопом непередбачуваних ситуацій. Багато кумедних сцен, дотепних діалогів, тонких натяків. Усе це відмінні риси Франсиса Вебера, якого глядачі знають, як сценариста фільмів "Іграшка", "Високий блондин в чорному черевику" і незмінно асоціюють з П’єром Ришаром.

Отже, раз на тиждень впливові люди влаштовують вечерю, де кожен гість запрошує з собою...ДУРНЯ, а він, безумовно, поняття не має, за які такі заслуги виявився тут і зараз.Той гість, чий дурень виявиться переконливим виграє. Все просто.

Черга доходить до П’єра, який якраз познайомився з фантастичним дурнем, зворушливим і смішним, - Франсуа Пиньоном. Міг наш герой уявити, що вже через декілька годин той самий, хто міг зробити його переможцем, повністю зруйнує його життя?! Звичайно немає! І тут починається найцікавіше! Смішні сцени, непередбачувані повороти подій, дотепні діалоги і тонкі натяки...

Настала і ваша черга провести час весело і подивитися сюжет за мотивами легендарної комедії «Граємо в дурня» за участю талановитих акторів: Сергія Калантая, Дмитра Лаленкова, Олександра Игнатушина і Валерія Астахова.

Буде дуже смішно і незвичайно!

Насолоджуйтеся!

15 липня, субота
Гра в дурня
Київ, КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16а
Збір гостей: 18:00

Зустрічайте ексклюзивно у КВЦ Парковий — «Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space у Києві. Кращі українські актори театру та кіно збираються на одній сцені, аби поставити найбільш сучасні, гостросоціальні та дуже життєві п’єси кращих світових драматургів.

Спектакль відбудеться на 3 поверсі комплексу у сучасному концертному залі Parkovy. Концертний зал приймає заходи найбільших артистів України та відомий своєю зручністю та чудовою акустикою. Для гостей працюватиме бар з напоями та закусками.

Купити квитки на спектакль Граємо в дурня: https://karabas.sale/grayemo-v-durnya

Повернення до списку