«Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space представляє: Приємна несподіванка

24 червня 2023
«Первый Театр Антрепризы и Комедии» Comedy Space представляет: Приятная неожиданность

Квитки: https://karabas.sale/priyemna-nespodivanka

Давно не дивилися гарної ліричної комедії? Тоді не пропустіть цієї постановки!

«Приємна несподіванка» – це історія про взаємини двох чоловіків. Звів їх нещасний випадок: один збив іншого на дорозі. Наші герої – молодий хлопець та літній самотній чоловік. І тепер хлопцю доводиться доглядати старого: такий вирок суду. Але як бути, якщо потерпілий – не бажає йти на контакт і віддає перевагу самоті?

Про мудрість, різницю поколінь і трохи хитрощів – про це та багато іншого вистава «Приємна несподіванка». Постановка змусить неодноразово посміхнутися і замислитися над тим, як часом випадок зближує двох абсолютно різних, на перший погляд, людей.

Зустрічайте ексклюзивно у КВЦ Парковий — «Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space у Києві. Кращі українські актори театру та кіно збираються на одній сцені, аби поставити найбільш сучасні, гостросоціальні та дуже життєві п’єси талановитих світових драматургів.

24 червня, субота
Приємна несподіванка
Київ, КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16а
Збір гостей: 18:00

Спектакль відбудеться на 3 поверсі комплексу у сучасному концертному залі Parkovy. Концертний зал приймає заходи найбільших артистів України та відомий своєю зручністю та чудовою акустикою. Для гостей працюватиме бар з напоями та закусками.

Режисер – Ольга Гаврилюк.

Ролі виконують Народний артист України Олексій Вертинський та Артем Ємцов.

Тривалість – 1 година 30 хвилин, без антракту

Купити квитки на спектакль Приємна несподіванка: https://karabas.sale/priyemna-nespodivanka

Повернення до списку